UDHËHEQËSIA E NP HIGJIENA KOMUNALE SHKUP

 

 

u. d. Drejtor

Zuhdi Enuz
zudi.enuz@khs.mk

 


Asistent kryesor i drejtorit
Milaim Aliu
milaim.aliu@khs.mk

 


Ndihmës i drejtorit për punë juridike dhe financiare
Zllatko Hristovski
zlatko.hristovski@khs.mk



Ndihmës i drejtorit
Kemal Musliu
kemal.musliu@khs.mk

 


Udhëheqës i Sektorit për mbështetje të Menaxhmentit
Mr. Ana-Marija Brangjolica
ana.brangolica@khs.mk



Udhëheqës i Sektorit Higjiena Komunale

Zekirija Neziri
zekirija.neziri@khs.mk


Udhëheqës i Sektorit
Mekanizimit
Kamer Tahiri
kamer.tahiri@khs.mk

 


Udhëheqës i Sektorit për TI, cilësi dhe zhvillim

Mr. Erduan Sadiki

erduan.sadiki@khs.mk

 

 

Udhëheqës i Sektorit për Punë juridike dhe të përgjithshme

Vesna Rajkovska

vesna.rajkovska@khs.mk

 


Udhëheqës i Sektorit për Punë financiare
Katerina Boshkovska
katerina.boshkovska@khs.mk


Këshilltar i drejtorit
Delija Darlishta


Këshilltar i drejtorit për mirëmbajtjen e automjeteve dhe pajisjeve
Islam Ibraimi
i.ibraimi@khs.mk


Këshilltar i drejtorit për Higjienë Komunale
Svetllana Trajkova
s.trajkova@khs.mk



Këshilltar i drejtorit për mbetje industriale të parrezikshme
Mr. Dobre Bosilkovski
dobre.bosilkovski@khs.mk

 

 

  

KËSHILLI MBIKËQYRËS

 

1. Kristina Apostolovska

2. Angela Tarçugovska Latinovska

3. Goran Zdravkovski

4. Cveto Nikollovski

5. Luljeta Krasniçi Bilali

 

 

 

KËSHILLI DREJTUES

 

1. Erxhan Demir

2. Hristina Jovanoska

3. Aneta Goceva

4. Julijana Spirovska

5. Todor Shoptrajanov

6. Jane Popovski

7. Persida Otoviq Stojanovska

8. Gordana Vellkovska

9. Mirushe Limani Jashari

10. Teuta Xhaferi

11. Lumnie Haskai

12. Vllatko Kmetovski