ЈП Комунална Хигиена - Скопје

  / Вести / ЧЕСТИТ РАМАЗАН БАЈРАМ

ЧЕСТИТ РАМАЗАН БАЈРАМ

 

ЧЕСТИТ РАМАЗАН БАЈРАМ

 

ЈП Комунална хигиена-Скопје им го честита големиот празник Рамазан Бајрам на сите верници од исламска вероисповед.

 

Бидете благословени со добро здравје, среќа, бериќет и просперитет.

 

Честит Рамазан Бајрам, за многу години!

 

[ среда, 10 април 2024 ] [ 89 ]

 

Вести

Политика на користење колачиња (cookies) Политика на приватност
Back to top
Close Offcanvas Sidebar