ЈП Комунална Хигиена - Скопје

  / Вести / ЧЕСТИТ БОЖИК!

ЧЕСТИТ БОЖИК!

 

ЧЕСТИТ БОЖИК!

 

ЈП Комунална хигиена-Скопје им ги честита божикните празници на сите православни христијански верници!

[ четврток, 06 јануари 2022 ] [ 314 ]

 

Вести

Политика на користење колачиња (cookies) Политика на приватност
Back to top
Close Offcanvas Sidebar