ЈП Комунална Хигиена - Скопје

  / Вести / ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

 

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

 

ЈП Комунална хигиена-Скопје ви посакува среќна и бериќетна 2022 година!
[ петок, 31 декември 2021 ] [ 298 ]

 

Вести

Политика на користење колачиња (cookies) Политика на приватност
Back to top
Close Offcanvas Sidebar