ЈП Комунална Хигиена - Скопје

  / Вести / ЧЕСТИТА НОВА 2021 ГОДИНА!

ЧЕСТИТА НОВА 2021 ГОДИНА!

 

ЧЕСТИТА НОВА 2021 ГОДИНА!

 

Старата година нека остане засекогаш зад нас, од срце ви посакувам здравје, радост и многу успеси во новата 2021 година!
Абдусамед Шабани, директор на ЈПКХС
[ четврток, 31 декември 2020 ] [ 448 ]

 

Вести

Политика на користење колачиња (cookies) Политика на приватност
Back to top
Close Offcanvas Sidebar